BUJ

 • Kas ir Foodio?

  Foodio ir ēdienu pasūtīšanas platforma, kurā vari ērti un vienkārši veikt pasūtījumus no saviem mīļākajiem restorāniem un ēdiens tiks piegādāts līdz tavām durvīm vai izvēlies iespēju saņemt ēdienu restorānā.
 • Kā strādā Foodio?

  Tas ir vienkārši – izvēlies savu mīļāko restorānu, ievieto grozā ēdienus, ko vēlies un saņem ēdienu ar piegādi vai izvēlies līdzņemšanu un saņem atlaidi savam pasūtījumam. Viss ir tieši tik vienkārši, cik iespējams.
 • Vai es varu mainīt savu pasūtījumu?

  Foodio sistēma ir automatizēta, tas nozīmē, ka tiklīdz kā restorāns ir pieņēmis pasūtījumu, turpmākas izmaiņas vairs nevar tikt veiktas.
 • Vai mans pasūtījums ir apstiprināts?

  Foodio sistēma ir automatizēta, tiklīdz kā pasūtījums ir sanemts, restorāns uzreiz ir informēts ar visu nepieciešamo informāciju par tavam pasūtījumu. Tiklīdz kā restorāns ir redzējis jūsu pasūtījumu un to apstiprinājis, tavam pasūtījumam tiek piešķirts statuss „Gatavo”. Tu vari aplūkot pasūtījuma statusu savā „ Pasūtījumi” lapā.
 • Cik ātri es saņemšu savu pasūtījumu?

  Foodio mērķis ir piegādāt ēdienu tik karstu kā no krāsns un maksimāli ātri. Tādēļ mēs vienmēr meklējam jaunus variantus, kā samazināt piegādes laiku. Foodio ir uzstādījis mērķi veikt piegādi ne ilgak kā vienas stundas laikā, bet diezgan bieži mēs veicam piegādi arī ātrāk.
  (Atkarīgs no restorāna gatavošanas laika, satiksmes un cik tālu piegādes adrese atrodas no izvēlētā restorāna)
 • Vai es varu atcelt savu pasūtījumu?

  Tu vari atteikt savu pasūtījumu, ja restorāns vēl nav to apstiprinājis, tiklīdz kā restorāns ir apstiprinājis pasūtījumu, turpmākas izmaiņas vairs nav iespējams veikt.
 • Kā es varu apmaksāt savu pasūtījumu?

  Foodio piedāvā vairākas maksājuma metodes, skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī, bet daudzi no mūsu lietotājiem izvēlas veikt maksājumu tiešsaitē (online), atvieglojot pasūtījuma saņemšanas procesu un nepieciešamību meklēt monētas pasūtījuma saņemšanas brīdī!
 • Kā es varu atgriest savu naudu?

  Foodio naudas atgriešana ir aplūkojama šeit - https://foodio.eu/refund/
 • Es neredzu restorānu, kas man patīk, vai es varu izteikt ieteikumu?

  Mēs vienmēr esam priecīgi dzirdēt, ko tu vēlies visvairāk, droši nodod mums savus ieteikumus par restorāniem vai jebkādiem uzlabojumiem mūsu Facebook lapā vai raksti mums info@foodio.eu